Ważne informacje - 5 artykułów

rekrutacja

Aktualności

Sisi - pogromczyni nudy!
Krajowa Mapa Zagrożeń
Ochrona prawna Funkcjonariuszy
Dzielnicowy Bliżej Nas
Aplikacja "Moja Komenda"

Najcześciej czytane

 1. Historyczne wspomnienie o funkcjonariuszach Policji Państwowej

  26 listopada przypada rocznica śmierci przodownika Stanisława Urbanka. Z tej okazji na terenie zespołu szkół mechanizacji rolnictwa w Piątku odbyła się lekcja historii poświęcona funkcjonariuszom Policji Państwowej. O losach tych którzy zginęli w obronie Ojczyzny opowiadał Prezes Stowarzyszenia „Rodzina Policyjna 1939” w Łodzi. Głównym punktem wydarzenia było złożenie kwiatów pod tablicą poświęconą tragicznie zamordowanego policjanta Stanisława Urbanka.

 2. Zbliża się „Doborowy Czwartek”

  Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane służbą w Policji na DOBOROWY CZWARTEK do Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy. Czekamy na Was 1 grudnia od godziny 12:00 do15:00.

 3. Zarzuty za posiadanie mefedronu

  25 maja 2022 roku policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego z łęczyckiej komendy zatrzymali 22-latka podejrzanego o przestępstwo narkotykowe. Mężczyzna dilerkę z mefedronem usiłował ukryć w skarpecie. Za posiadanie substancji psychotropowych grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 4. Jazda quadem, a przepisy ruchu drogowego

  Coraz częściej na naszych drogach możemy spotkać pojazd, który powszechnie używany jest do sportu i rekreacji. Nie brakuje go również w szeregach służb mundurowych jak i ratujących ludzkie życie. Mowa tu o czterokołowcu, który nazywany jest quadem. Jak z niego korzystać i jakie wymagania musimy spełnić aby nie narazić się na konsekwencje prawne?.

 5. „Świeć Odblaskiem – BĄDŹ BEZPIECZNY NA DRODZE”

  ​W ramach obchodów Światowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych Komenda Powiatowa Policji w Łęczycy wraz ze Szkołą Podstawową imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku, była współorganizatorem wydarzenia pod nazwą „ŚWIEĆ ODBLASKIEM – BĄDŹ BEZPIECZNY NA DRODZE”. Celem organizatorów było zwrócenie uwagi na poprawę bezpieczeństwa pieszych i ograniczenie liczby wypadków drogowych.

Linki

Tagi

uratowana przez policjantów włamanie nielegalny tytoń poszukiwania papierosy program pirat drogowy uszkodzenie ciała nietrzeźwy rowerzysta bójka i pobicie kradzież rozbójnicza kradzież z włamaniem kradzież nieszczęśliwy wypadek zostań policjantem oszustwo marihuana prewencja podsumowanie wypadek drogowy kradzież z włamainiem działania ruchu drogowego krwiodawstwo obywatelskie ujęcie prędkość w zabudowanym uszkodzenie mienia wypadek śmiertelny krazdzież z włamaniem nietrzeźwi kierujący ferie kontrabanda nietrzeźwy kierujący niewybuch nielegalny tytoń i papierosy profilaktyka nietrzeźwi dzielnicowy uprowadzenie wychłodzenie organizmu zdarzenie drogowe dzielnicowi narkotyki próby samobójcze rozbój kradzież sklepowa akcyza ruch drogowy poszukiwany program profilaktyczny zniszczenie mienia
Powrót na górę strony