Komenda Powiatowa Policji w Łęczycy

Aktualności

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń

Najcześciej czytane

 1. Odznaka „Zasłużony Policjant” dla policjantów z Łęczycy

  19 września 2016 r. na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi przy ul. Pienistej odbyła się uroczysta akademia wręczenia odznaczeń państwowych i resortowych osobom zasłużonym, policjantom i pracownikom Policji województwa łódzkiego.

 2. Powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Łęczycy

  04 kwietnia 2017 roku mł. insp. Andrzej Bukowiecki podczas uroczystej zbiórki w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi insp. Andrzeja Łapińskiego odebrał rozkaz personalny o powołaniu na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Łęczycy.

 3. Uprawiał konopie na działce

  Funkcjonariusze wydziału kryminalnego łęczyckiej komendy policji zlikwidowali uprawę konopi indyjskich. Hodowcą nielegalnych roślin był 35-latek, który przestępczy proceder prowadził na działce ogrodniczej na terenie Łęczycy. Za takie przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 4. Życzenia Komendanta Głównego z okazji Święta Policji

  Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk w imieniu własnym i kierownictwa złożył specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

 5. Holenderscy policjanci z wizytą w Łęczycy

  Policjanci z Komendy Powiatowej w Łęczycy gościli delegację z Holandii. Było to możliwe dzięki międzynarodowej współpracy Polskiej i Holenderskiej Policji. Zagraniczni goście wraz z przedstawicielem Komendy Głównej przyjechali do Łęczycy aby poszerzyć wiedzę o zagrożeniach, jakie mogą spotkać na swojej drodze osoby wyjeżdżające w celach zarobkowych do Holandii. Tym wydarzeniem łęczycka policja kontynuuje działania profilaktyczne ukierunkowane na zwalczanie przestępstw związanych z handlem ludźmi.

 6. Działania „Prędkość”

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego łęczyckiej komendy prowadzili działania kontrolno – prewencyjne pod kryptonimem: „Prędkość”.

 7. Poszukiwany kradł w sklepie

  Policjanci z łęczyckiej komendy interweniowali w związku z zatrzymaniem 17 – letniego złodzieja, który uciekł z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

 8. Kontrabanda w stodole

  Policjanci z komendy powiatowej w Łęczycy zatrzymali 25 – latka i ujawnili 73 kilogramy suszu tytoniowego bez polskich znaków akcyzy. Wartość uszczuplenia podatku akcyzowego wyniosła blisko 33 500 tysięcy złotych.

 9. Święto Policji 2016

  11 lipca 2016 roku przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy odbyły się uroczyste obchody Święta Policji 2016.

 10. Nietrzeźwy kierujący zatrzymany dzięki zgłoszeniu od świadka

  Dzięki czujności i reakcji zgłaszającej, wyeliminowano z ruchu nietrzeźwego kierowcę. 52 – letni mężczyznę na jednym z łęczyckich osiedli kierował volkswagenem mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Stracił już prawo jazdy. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Linki

Tagi

ustawa o ochronie zwierząt niewybuch nietrzeźwy rowerzysta święto policji dzielnicowy poszukiwany poszukiwania rozbój weekend na drodze prewencja substancje psychotropowe kontrabanda fałszywy alarm oszustwo kradzież porozumienie nietrzeźwy kierujący pasy po służbie program uratowana przez policjantów nietrzeźwi kierujący odblaski nietrzeźwa matka wypadek drogowy ferie krazdzież z włamaniem działania ruchu drogowego uprowadzenie ruch drogowy prolilaktyka uszkodzenie mienia próby samobójcze podsumowanie kradzież rozbójnicza debata Turniej profilaktyka narkotyki Boże Ciało 2018 marihuana program profilaktyczny nietrzeźwi bójka i pobicie wychłodzenie organizmu włamanie kryminalni kradzież z włamaniem akcyza ślubowanie