Strona używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody.

Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zbliża się „Doborowy Czwartek”

Masz wątpliwości czy nadajesz się do tego, żeby swoje życie związać z pracą w formacji mundurowej, albo co należy zrobić, żeby służyć w policji? Wszyscy zainteresowani służbą w naszych szeregach już 8 maja mogą przyjść do łęczyckiej komendy i dowiedzieć się wszystkiego na temat pracy i procesu doboru do Policji.

Początek roku to czas na nowe wyzwania i nowe decyzje. A może chcesz wstąpić w nasze szeregi? Przyjdź i dowiedz się jak wygląda rekrutacja. Służba w Policji to wyjątkowa profesja wymagająca poświęceń ale dająca również wiele satysfakcji. Cały czas prowadzimy nabór do służby.

W Komendzie Powiatowej Policji w Łęczycy dyżur odbędzie się w godzinach 12:00 - 15:00

Szczegółowych informacji udziela:

Zespół do Spraw Kadr i Szkolenia

Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy

99-100 Łęczyca, ulica Ozorkowskie Przedmieście 4

telefon 47 84 231 04
Komendant Główny Policji ustalił terminy przyjęć do służby w Policji na rok 2025:

12 maja,

7 lipca,

28 sierpnia,

16 września,

23 października,

25 listopada,

30 grudnia.

aspirant sztabowy Mariusz Kowalski

Powrót na górę strony