Informacje
Rozmiar czcionki
-
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy spotkali się z uczniami i rodzicami dzieci uczęszczających do szkół podstawowych w powiecie łęczyckim z którymi rozmawiali o bezpieczeństwie w ruchu drogowym i w sieci.
Dodano: 12.04.2017 KPP Łęczyca -
– Policja jest przygotowana do zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim podróżującym w związku ze Świętami Wielkanocnymi, a następnie długim weekendem majowym. Więcej patroli będzie nie tylko na polskich drogach, ale także na dworcach kolejowych czy w centrach handlowych – poinformował szef MSWiA Mariusz Błaszczak po odprawie z komendantami wojewódzkimi Policji. Minister Mariusz Błaszczak podczas dzisiejszej odprawy w MSWiA odebrał meldunki od komendanta głównego Policji nadinsp. dr Jarosława Szymczyka i komendantów wojewódzkich dotyczące przygotowań funkcjonariuszy, przede wszystkim policjantów „drogówki”, do wzmożonego ruchu podczas Świąt Wielkiej Nocy i zbliżającego się długiego weekendu majowego.
Dodano: 12.04.2017 KGP -
-
Przed nami okres przedświątecznej gorączki zakupów, biegania po sklepach, a potem czas Świąt Wielkanocnych, w czasie których odwiedzamy rodziny, najbliższych i wyjeżdżamy by odpocząć. Zaaferowani tym wszystkim często zapominamy o najważniejszym: o szeroko pojętym bezpieczeństwie.
Dodano: 12.04.2017 KGP